Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для участі потрібно ДО 12:00 години 25 лютого (четвер) за покликанням. У формі також викладено короткий опис сесій. Онлайн-форму буде закрито в момент, коли надійдуть 5 000 реєстрацій.Цього разу толока має 2 частини – спеціальне тренінгове навчання + традиційні сесії для розуму й серця. Саме тому Онлайн-толока #1/2021 триватиме 2 дні:
- у середу, 17 лютого2021 року з 16:40 до 20:00;
- у суботу, 27 лютого2021 року, з 11:00 до 16:45.
ПРОГРАМА 17 ЛЮТОГО (з 16:40 до 20:00) – підготовка експертів/-ок з метою підвищення якості оцінювання освітніх матеріалів, зокрема підручників, у співпраці з міжурядовим проєктом «Фінська підтримка реформи української школи». Модуль 2 – «Антидискримінаційна експертиза: основні напрямки та критерії».
Ви маєте можливість пройти навчальний курс «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи» (усього 7 модулів). За кожен окремий модуль після заповнення підсумкової рефлексійної форми можете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації; якщо ви пройдете всі модулі та складете підсумковий екзамен, то будете сертифіковані міжурядовим проєктом як експерт / експертка з якості оцінювання освітніх матеріалів.
ПРОГРАМА 27 ЛЮТОГО (з 11:00 до 16:45) тільки для умотивованих і творчих освітян, розглядатиметься процес плекання ключових компетентностей засобами гейміфікації. Під час Онлайн-толоки можна поставити запитання всім спікеркам і спікерам.
Ведучі – Олександр Елькін і Олена Масалітіна.
Розклад події у PDF-форматі – ось тут.
КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ВХІД НЕ БУДЕ, за бажання можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, але за новими правилами, які набули чинності в EdCamp Ukraine.
Коротеньке відео про умови отримання сертифікатів за події від EdCamp Ukraine – є ось тут.
Організатор
EdCamp Ukraine
Вартість
безкоштовно