Центр професійного розвитку педагогічних працівників

МОН запустило Всеукраїнську школу онлайн. Що є у матеріалах

Міністерство освіти та науки запустило платформу для дистанційного та змішаного навчання “Всеукраїнська школа онлайн” для учнів 5-11 класів. Раніше уряд рекомендував відправити державні та комунальні заклади на дистанційну освіту з 8 по 24 січня 2021 року.

“11 грудня Міністерство освіти та науки спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”, — йдеться в повідомленні пресслужби Міносвіти.

За словами тимчасового виконувача обов’язків міністра освіти Сергія Шкарлета, запуск зумовлений не лише поширенням COVID-19, а й “стратегічною необхідністю забезпечення сталості та якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України, незалежно від їх місця проживання та наявних ресурсів”.

Всеукраїнська школа онлайн знаходиться за цим посиланням. У МОН стверджують, що матеріали школи пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Зокрема у матеріалах є відеопояснення, конспекти, тести та можливість відстежувати свій навчальний прогрес. Водночас вчителі забезпечені необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування освітніх технологій.

“Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися”, — пообіцяли в МОН.

У відомстві додали, що платформа надає доступ до навчального контенту українською мовою для дітей та вчителів, які проживають на тимчасово окупованих територіях, а також для дітей, які з різних причин перебувають за кордоном та хочуть навчатися за українською державною програмою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *