Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Управлінський університет менеджерів методичної роботи для заступників директорів з НВ

І знову про Нову українську школу…

Талановиті фахівці, які говорять про важливі речі простими словами, завжди окрилюють новими ідеями, формують критичне мислення, спонукають до руйнування шаблонів.

10 квітня заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Миколаєва зустрілися з доцентом, кандидатом педагогічних наук, завідувачем кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО Гич Галиною Миколаївною, яка запропонувала до уваги власний погляд на НУШ з теми «Через терни – до зірок, або учні нової грамотності у Новій українській школі».

Присутні замислилися над сутністю інноваційно-реформаційних процесів сучасної школи через розуміння освітніх трендів ХХІ століття, особливостей покоління Z i Альфа, понять «цифрові імігранти» і «цифрові аборигени», підходів до навчання дітей тощо.

Якщо і ви думаєте над цим, знайдіть правильний варіант постановки коми у фразі: ЗМІНЮВАТИ НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ПО-СТАРОМУ.

Науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради дякує за співпрацю Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти в особі директора Шуляра В. І. і завідувача кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Гич Г. М.

 

Науково-методичний центр ініціював новий проект «Управлінський університет менеджерів методичної роботи» для заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста. Впродовж 3х років у складі структурних підрозділів проекту працюватимуть шість тематичних шкіл, слухачі яких вирішуватимуть актуальні проблеми розбудови Нової української школи.

3 жовтня на базі ЗОШ №20 почала роботу Школа «Інноваційні форми методичної роботи – засіб удосконалення управлінської компетентності сучасного керівника» (керівники Ковальчук Н. М., методист НМЦ, Ремешевська І. Є., заступник директора З НВР ЗОШ №20).

Адміністрація закладу – команда професіоналів, яка прогнозує творчий розвиток педагогів і учнів, має багато корисних порад щодо організації ефективної методичної роботи з колективом, що в свою чергу позитивно впливає на якість навчально-виховного процесу.

Слухачі Школи ознайомилися з системою методичної роботи закладу, отримали cлушні поради щодо застосування інноваційних форм взаємодії з педагогами.

Змістовним та корисним у роботі заступників директора з НВР було заняття Школи «Інноваційні форми методичної роботи-засіб удосконалення управлінської компетентності сучасного керівника» «Удосконалення професійної майстерності педагогів у період реформування системи методичної роботи» (продуктивний практикум).

Заступник директора НМЦ Філіна Т.В. презентувала проект «Управлінський університет менеджерів методичної роботи», метою якого є  створення умов для безперервної освіти й самоосвіти заступників директорів з НВР, підвищення рівня готовності до впровадження педагогічних інновацій. Методист НМЦ, куратор зазначеної Школи Ковальчук Н.М. ознайомила присутніх з інноваційними змінами, які відбуваються сьогодні в системі освіти у зв’язку з реформуванням, зокрема з  трансформацією ролі вчителя та керівника навчального закладу. Досвідчений заступник директора ЗОШ №20 Ремешевська І. Є. презентувала інноваційні форми в системі методичної роботи, яку було сформовано колективом педагогів-однодумців і яка дає високі результати.

Захід відбувся в творчій атмосфері, супроводжувався жвавим обговоренням та обміном досвідом.

Дякуємо за організацію продуктивної роботи.

                                        Нога Т.О.,заступник директора ЗОШ №25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *