Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури

05 березня 2020 року на базі Миколаївської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 60 відбувся міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури з питання «Здоров’язбережувальні компетентності на уроках фізичної культури під час освітнього процесу». 

Учасників семінару привітали  Заслужений учитель фізичної культури, методист  НМЦ Грамматик Ф.П. та методист МОІППО Череповська Г.О..

Директор школи Боярська Н.О. ознайомила учасників семінару з особливостями функціонування закладу освіти, детально проаналізувала роботу спортивного напрямку, досягнення учителів та їхніх учнів за останні роки. Наталя Олександрівна наголосила на тому, що фізична культура і спорт посідають особливе місце у житті школи.

Учасників семінару зустрічали учні в костюмах лелеченят, вони мали можливість зіграти з ними в шахи, що налаштовувало усіх на позитив.

Практична частина  з використанням інноваційних та цікавих вправ  на основі індивідуального підходу була представлена уроком у 7-А класі за модулем «Баскетбол», який провів учитель фізкультури Гукаленко Сергій Вікторович.

Флеш-меседж «Створення освітнього здоров’язберігального середовища для здобувачів освіти»  провели:  «Пізнай себе через танець» Кірасірова Я.І., керівник «Народного художнього колективу» ансамблю «Веселка» та «Грай по-новому» Насіковська О.С., вчитель фізичної культури. Дійсно, танець і гра сприяють формуванню здорового способу життя учнів.

Для учнів 1-А та 1-Б класів, наших НУШиків, Поліщук Т.Л., учитель фізичної культури, провела «Континентальні перегони», під час яких діти «побували» на різних континентах, позмагалися у цікавих естафетах.

Учасники семінару взяли особисту участь в іграх-енерджайзерах.

Гості отримали позитивний настрій, обмінялись досвідом.

Дякуємо адміністрації та педколективу за змістовний та емоційно-насичений захід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *