Тренінг “Веселкова музикотерапія” від Ірини Малашевської, доктора педагогічних наук, автора програми оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія»
Атмосфера активного пізнання та творчих проявів! Музичні керівники не тільки отримали знання про вплив музичних вправ на естетичні почуття та розвиток психічних процесів дошкільнят, а й спробували використати прийоми на собі. Співали, грали на музичних інструментах, рухалися, об’єднуючись у єдиному професійному пориві!Логічно дібрані вправи, щире спілкування тренера з колегами захоплювала та налаштовувала на професійний розвиток!
![](https://nmc.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Малашевская.jpg)
![](https://nmc.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_2165.jpg)