Фінансова грамотність

Шановні колеги!

13.04.23р. о 16.00 год відбудеться вебінар “Фінансова грамотність”

– Участь безоплатна

– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
 
Актуальність. Фінансова грамотність це одна з ключових компетентностей будь-якої людини. Розуміння як працюють кошти, як правильно ними користуватись є важливою базою на основі якої будується все життя. Сьогодні для того, щоб вчителю мати авторитет серед учнів необхідно гарно володіти темою фінансової грамотності. Сучасних дітей цікавлять гроші і технології привели до того, що історії про великі і швидкі гроші на відстані натискання клавіш телефону. А отже вчитель має йти в ногу з розвитком і також мати глибокі уявлення з цієї теми не тільки для того, щоб допомогти учневі, а і для того, щоб подивитись на свій фінансовий стан, оцінити, проаналізувати і в ідеалі показати своїм прикладом як виглядає фінансово грамотна людина в своєму житті, в прийнятті рішень, в швидкості реагування на різні життєві ситуації, на фінансову готовність до цих ситуацій.

Детальніше про вебінар: https://www.airo.com.ua/finansova-gramotnist/

Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:

1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).

2. Презентацію з матеріалами.

3. Відеозапис трансляції вебінару.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
 
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *