Шкарлет повідомив, що тривалість національного мультипредметного тесту збільшать

Педагоги та батьки вступників одноголосно зазначили, що відведеного на виконання трьох блоків завдань часу замало.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що тривалість національного мультипредметного тесту буде збільшено до 120 хвилин. Про це він написав на своєму Телеграм-каналі.

«У четвер, 28 квітня, було оприлюднено демонстраційний варіант НМТ, розроблений фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти.

Ми одразу отримали зворотний зв’язок від освітян і батьків про те, що тест є змістовим, комплексним, неперевантаженим і стане дієвим інструментом відбору вступників до закладів вищої освіти в умовах повномасштабної війни.

Утім, педагоги та батьки вступників одноголосно зазначили, що відведеного на виконання трьох блоків завдань часу замало.

За моїм дорученням Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.

Застороги педагогів, абітурієнтів і їхніх батьків, а також реальні статистичні дані проходження тестування переконали нас, що тривалість тесту необхідно продовжити до 120 хвилин. Я впевнений, що цей крок допоможе кожному вступити до омріяного закладу вищої освіти, показавши свій найвищий результат під час НМТ», — написав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *