Інформація для ознайомлення та врахування у роботі з педагогами, батьками. Війна внесла свої корективи у життя кожної людини в нашій країні. На жаль, серед них є люди, які переживають свій власний жах ще й через насильство.
UNFPA працював і продовжує працювати в Україні над розбудовою системи ефективного реагування на випадки домашнього і гендерно зумовленого насильства та формування нетерпимості до будь-яких його проявів. Разом із експертками UNFPA підготували інформацію про те, що варто пам’ятати, якщо ви стикнулися із насильством.
З лютого 2022 року UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запустив telegram-канал для фахівців і фахівчинь зі сфери протидії та запобігання домашньому насильству. Також долучитися можуть усі охочі, хто цікавиться цією тематикою.
Посилання на канал https://t.me/vilni_vid_nasylstva
Як заявляють автори, на каналі планують:
висвітлювати загальносвітові тенденції та «успішні кейси» у сфері протидії та запобігання домашньому та/або гендерно зумовленому насильств;
інформувати про тематичні законодавчі новації в Україні;
обмінюватись інтелектуальними продуктами та досвідом;
розповідати про роботу UNFPA, зокрема, про проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»;
спілкуватись професійною спільнотою;
творити Україну, вільну від домашнього насильства.
Приєднуйтесь
#UNFPA #міста_і_громади_вільні_від_домашнього_насильства #домашнєнасильство
https://t.me/vilni_vid_nasylstva
Також нагадуємо, що гаряча лінія з питань домашнього насильства, котра діє на базі Ла Страда Україна зараз надає консультації онлайн. Урядовий колл-центр продовжує працювати за номером 15-47.