Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Зі святом 1 вересня! З Днем знань!

Шановні колеги, батьки, учні!

1 вересня ми відзначаємо не просто як День знань, це особливий день в нашому житті – свято світлої надії, міцної віри, реалізації мрій. Свято, яке нерозривно пов’язане з новими починаннями й можливостями, масою нових ідей, сміливими експериментами, радісними відкриттями, постійним пошуком і вірою в майбутнє.

Усіх нас, незалежно від віку та статусу «учня» або «вчителя» об’єднує одне – ми йдемо по цікавій дорозі безперервного пізнання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними.

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел.

Це свято надії, насамперед, для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи – першокласників. Тож, вчіться, діти, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Зичу усім успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай цей навчальний рік надихне вчителів успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань. Нехай цей день буде сонячним у ваших родинах,  привітним для кожного педагогічного та батьківського колективу нашого міста.

Ольга Тарасова, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *