За Типовою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників серед сотні дошкільниць країни пройшли навчання від Миколаївської області наші колеги:
– Романюк Ірина Анатоліївна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради;
– Головня Валентина Юріївна, вихователь-методист ЗДО №123.
Під час випускної зустрічі учасниць навчання з авторами оновленого Базового компонента дошкільної освіти, представниками МОНУ та державної установи «Український інститут розвитку освіти» Миколаївську область представлено поетичними рядками (ідея ˗ Наталії Літвінової, вихователя-методиста ЗДО №60).
![](https://cprpp.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Bez-miann-y-3.png)