Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Вітаємо наших дорогих, милих матерів із святом!!!

Шановні колеги!

У нашому житті дуже багато свят, ми радіємо і готуємося до них: шукаємо красиві подарунки, підкреслюємо важливість події. Але є одне свято, яке не просто запам’ятовується приємною миттю, а дарує наснагу та натхнення, силу йти по життєвій дорозі, відчуваючи підтримку і турботу.

Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості.

День матері – це день тих, хто ніколи не чекає на «дякую», хто завжди готовий на самопожертву, хто ніколи не відмовить у допомозі, хто любитиме просто так, незважаючи ні на вчинки, ні на характер. Це – день любові, котра завжди настільки близько, що, здається, її можна не помітити, любов, яка нам дана від народження й на яку ми ніколи не будемо заслуговувати.

Це свято дедалі більше завойовує прихильників, бо, певно, для кожної людини потрібно хоч раз на рік зупинитися в життєвій метушні, щоб згадати про найдорожчу людину, яка подарувала життя. І щасливі ті, у кого ще є можливість приїхати в гості чи бодай зателефонувати, щоб сказати мамі кілька щирих слів.

Вітаємо наших дорогих, милих матерів із цим святом. Дякуємо їм за терпіння, щиру любов, мудру життєву науку й надійну підтримку.

Ольга Тарасова, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *