Безкоштовний доступ до функціоналу Canva Pro для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів

З минулого року платформа відкрила освітянам доступ до бібліотеки зображень, відео та аудіоматеріалів, фотографій, шаблонів і шрифтів, а також просунутих інструментів (завантаження із прозорим фоном, зміна розміру готових дизайнів, додаткові функції персоналізації тощо). Їх можна використовувати для підготовки навчальних матеріалів, різноманітних ілюстрацій, оформлення класного куточка та, що особливо актуально, для організації дистанційного навчання. Крім решти, вчителям доступні інструменти для анімації та новий зрозумілий відеоредактор.

Щоби податися на програму та отримати безкоштовний доступ, потрібно:

1. Мати обліковий запис Canva.
2. Заповнити онлайн-заявку. Форма англомовна, але, за необхідності, можна  ввести дані українською. Необхідно вказувати ту адресу електронної пошти, на яку зареєстровано обліковий запис Canva.
3. Підтвердити актуальний статус вчителя. Для цього підходить стандартна українська довідка про працевлаштування, де вказано назву навчального закладу та посаду. Її слід завантажити та додати до згаданої заявки.
4. Дочекатися підтвердження електронною поштою.

Маю надію, Ви знайдете цю інформацію корисною і будемо дуже вдячні, якщо Ви знайдете можливість посприяти її поширенню серед колег та / або на сайті ЦПРПП, щоб якнайбільше українських вчителів не обмежувалися безкоштовним функціоналом і витрачали менше часу на підготовку матеріалів.

Будь ласка, звертайтеся за будь-якими роз’ясненнями чи допомогою в реєстрації.

Тетяна Єськова
Команда Canva

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *