Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Дитячі аудіокнижки сучасних українських письменників виклали у вільний доступ

Створені в рамках проєкту «#Слухатисерцем» дитячі аудіокнижки сучасних українських письменників виклали у вільний доступ. Про це йдеться в офіційному пресрелізі проєкту.

Добірка книжок розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку. Завантажити аудіовидання можна на сайтах партнерів проєкту: видавництва «Ранок» та онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору «Ліхтар».

Крім того, діти та їхні батьки можуть знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку завдяки QR-кодам, які розміщені на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.

До бібліотеки «Голоси книжок» увійшли:

  • «Давай-но дружити!» Анастасії Меренкової;
  • «Мій супердідусь» Геннадія Меламеда;
  • «Білченя, яке шукало свою справу» Юліти Ран;
  • «Совеня, яке водило на прогулянку луну» Єви Сольської;
  • збірка «Читаємо перед сном» Єви СольськоїЮлії КаспаровоїМарії КозиренкоОлександри МонічКатерини ТрофимовоїЮліти Ран;
  • «Ведмежа риболовля» Геннадія Меламеда;
  • «Велика мандрівка»Геннадія Меламеда;
  • «Феї та елексир щастя» Юліти Ран;

Голоси героїв дитячих книжок озвучували професійні актори та радіоведучі, серед яких: В’ячеслав ГиндинМихайло ОзеровОксана СтеценкоГанна ОцупокІрина КошмановаСергій КрижненкоОлег Дідик та інші.

За інформацією команди проєкту, це перший випадок, коли в Україні дитячі аудіокнижки вийшли у світ одночасно з паперовими версіями. Реалізувати це вдалося завдяки підтримці Українського культурного фонду.

«І найголовніше, бібліотечка «Голоси книжок» з 11 аудіокнижок сучасних дитячих письменників вже відправлена до дітлахів, вихованців 12 спеціалізованих шкіл інтернатів України. Для зручності прослуховування команда «#Слухатисерцем» подарувала кожному задіяному в проєкті інтернату якісне сучасне аудіообладнення. А ще, кожен малючок отримав власний диск з аудіокнижками відповідно до його вікової групи», — йдеться у пресрелізі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *