Центр професійного розвитку педагогічних працівників

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!Новорічно-різдвяні свята для всіх нас з дитинства улюблені й радісні, наповнені світлом очікування дива й надії.

Відходить в історію 2020 рік, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. В той же час він залишається для нас добрим спогадом, адже подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, збагатив новим професійним та життєвим досвідом. Тому в кожного з нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбутнього.

Нехай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру й добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події, а магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Нехай священне світло Віфлеємської зорі освітить ваші серця благодаттю й любов’ю, і з першою колядкою в кожну родину увійдуть мир, гаразди і достаток.

Здійснення мрій та бажань, удачі й благодаті Вам, дорогі колеги,  у Новому 2021 році!

З повагою Ольга Тарасова,
директор науково-методичного центру
управління освіти Миколаївської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *