Мінцифри проводить опитування серед батьків про захист дітей і підлітків в Інтернеті

Найчастіше, саме з рук дорослих діти вперше отримують ґаджет. І разом із ним мають засвоїти правила безпечного споживання контенту та обережного поводження в мережі відповідно до свого віку. Тому, дорослим необхідно добре розумітися на ризиках та загрозах і вміти їм протидіяти.
Міністерство циврової трансформації України у партнерстві з освітньою онлайн-платформою Stop sexтинг запрошує батьків та опікунів пройти опитування щодо обізнаності у правилах безпеки в Інтернеті серед дітей і підлітків. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства.
Опитування допоможе з’ясувати, наскільки батьки та опікуни обізнані у правилах безпеки в Інтернеті і готові пояснювати їх молодшим користувачам
Результати опитування сприятимуть фіналізації тексту Національної Стратегії захисту дітей у цифровому середовищі у 2021-2026 роках, ухвалення якої важливе для розвитку в Україні культури сімейної безпеки у віртуальному світі та розвитку законодавства з протидії насиллю та сексуальної експлуатації українських дітей і підлітків в Інтернеті.
Пройти опитування можна до 15 травня 2020 року за посиланням.. Опитування анонімне. Тривалість заповнення 5-7 хвилин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *