Міністерство цифрової трансформації запустило оглядовий освітній серіал “Карантин: онлайн-сервіси для вчителів”.Він доступний за цим посиланням.
“Йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші”, – зазначено в описі.
Складається серіал з 6-ти серій по 8-26 хвилин. Він має допомогти вчителям:
- Комунікувати з учнями;
- Користуватися онлайн-сервісами;
- Збирати файли з роботами;
- Створювати відеоконференції;
- Ставити оцінки онлайн;
- Контролювати виконання завдань;
- Створювати контрольні роботи;
- Використовувати соціальні мережі;
- Надавати консультації учням;
- Створювати віртуальну вчительську.
Нагадаємо, уряд запровадив карантин у закладах освіти з 12 березня до 3 квітня, щоб запобігти поширенню COVID-19.
МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.
Телеканал “Рада” та Міністерство освіти і науки запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів.
Заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій зазначила, що освітні керівники мають видати наказ про роботу школи під час карантину, а вчителі в цей час не мусять бути присутні у школі.
Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ”, “Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”, “Як організувати дистанційне навчання для першачків”, “Як вчителям говорити з учнями про коронавірус – практичні поради” та “Чотири сервіси, які допоможуть організувати дистанційне навчання”
Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.
Ілюстрація взята з опису серіалу