Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Реалізовуємо методичний проєкт миколаївського науково-методичного центру «Щоденник читача «Коло».

Сьогодення висуває до спеціаліста дошкілля творчого зростання, підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення професійної майстерності.

Реалізовуючи проект миколаївського науково-методичного центру «Щоденник читача «Коло», Центральну міську бібліотеку для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка відвідали вихователі та методисти дошкільних навчальних закладів міста.

Відкрили захід та налаштували присутніх на позитивний лад директор Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка Семілєт Н.В. та директор Науково-педагогічної бібліотеки, голова Миколаївської обласної бібліотечної асоціації Картузов К.М. Вони наголосили на важливості таких заходів, адже дитячій бібліотеці сьогодні є що запропонувати вихователям та методистам ДНЗ. Це і потужна інформаційно-ресурсна база, і сучасні послуги, і креативні заходи. До того ж, бібліотекар та вихователь дитячого садка – давні партнери та однодумці, що відіграють важливу роль у вихованні підростаючого покоління.

Про сучасну дитячу бібліотеку як комфортний, технічно – обладнаний інформаційний та дозвіллєвий центр розповіла під час екскурсії Таїсія Белібова, завідувач відділом обслуговування.

Протягом останнього року дитячі книгозбірні міста  поповнились широким ассортиментом книг. Це сучасна художня дитяча література, література для педагогів, цікаві серії для спільного читання малечі та батьків.

Про цікаву, гарно ілюстровану дитячу літературу, оригінальну за формою та змістом, вихователям розповіла Вікторія Сокрут, завідувач бібліотекою для дітей №2.

З оглядом нових  надходжень інклюзивної літератури присутніх ознайомила Катерина Толокнова, провідний методист ЦМДБ.

Для гостей заходу ми підготували великий перегляд літератури «Разом з книгою ми зростаємо», на якому були представлені книги для читання дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку, книги для сімейного читання, літературу для вихователів та педагогів.

Особливою увагою користувались книжки-іграшки, книжки-картонки, книжки з долоньку, книжки-панорами, вімельбухи (або книги-розглядалки), книжки з рухливими картинками тощо.

На зустріч було запрошено сучасну миколаївську письменницю Віру Іванівну Марущак, голову Національної спілки письменників України, яка розповіла про новий спільний проект дитячих бібліотек, дошкільних навчальних закладів та літераторів «Мандруємо до малечі разом з миколаївськими письменниками». В ході реалізації цього проекту до наймолодших городян у дитячі садочки на творчі зустрічі завітають миколаївські письменники та поети.

Також, в ході заходу вихователям розповіли про сучасні послуги дитячої бібліотеки, познайомили з можливостями використання інтерактивної дошки при роботі з дітьми та  уривок з лялькової вистави, яка яскраво й видовищно розповідає малечі про книги.

Цей день для вихователів видався інформативним і насиченим. Маємо плани і надалі проводити такі заходи, інформувати освітян з новими ресурсами та послугами дитячих бібліотек міста.

Захід відбувся в рамках Миколаївської обласної бібліотечної асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *