Відбудеться вебінар “Платформа Wizer як приклад створення робочих листів”

Шановні колеги!

Нагадуємо Вам, що в середу24.04.24р., о 16.00 год відбудеться вебінар “Платформа Wizer як приклад створення робочих листів”.

Платформа Wizer як приклад створення робочих листів.pdf.jpg

– Участь безоплатна

– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
Питання створення робочих листів є надзвичайно актуальною в сучасній педагогіці з огляду на постійну потребу в інноваціях та ефективних методах навчання. Wizer – це інтерактивний інструмент, що дозволяє вчителям створювати цікаві робочі листи з використанням різноманітних мультимедійних ресурсів, завдяки чому навчальний матеріал стає більш доступним та зрозумілим для учнів. Використання таких платформ сприяє активізації навчального процесу, залучає учнів до уроку, стимулює їхню творчу активність та розвиває критичне мислення.

Крім того, Wizer дозволяє персоналізувати навчання, адаптувати завдання до індивідуальних потреб кожного учня, що робить процес навчання більш ефективним та результативним. Таким чином, використання платформи Wizer у освітній практиці сприяє підвищенню якості освіти та формуванню компетентних, творчих особистостей, готових до викликів сучасного світу.

Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:

1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).

2. Презентацію з матеріалами.

3. Відеозапис трансляції вебінару.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023, 2024):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
 
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 


З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

 
тел. (066) 202-77-17
http://www.airo.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *