Програма он-лайн заходів XV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»

Шановні пані та панове!
25-27 жовтня 2023 року відбудеться XV Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.
Приєднуйтеся до обговорення актуальних питань інноваційного розвитку освіти на 52 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, панельних дискусіях, педагогічних коучингах, майстер-класах, воркшопах, дискусійних панелях у режимі онлайн. ПРОГРАМА РОБОТИ виставки у вкладенні. Участь у заходах безкоштовна.
Виставка представлятиме 236 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, навчально-методичних (науково-методичних) центрів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органів управління освітою (обласних, міських, районних, об’єднаних територіальних громад), центрів професійного розвитку педагогічних працівників, постачальників програм і рішень для освітнього процесу.
Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». 
Офіційний сайт виставки https://innovosvita.com.ua/
Слідкуйте також за анонсами учасників, тематикою вебінарів на сторінці в Facebook https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/
З найкращими побажаннями миру й добра
Оргкомітет виставки – Компанія «Виставковий Світ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *