Запрошення на Всеукраїнську онлайн-олімпіаду “Квести І Тести” для 3-10 класів

З метою розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності та сприяння професійній орієнтації
З метою розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності та сприяння професійній орієнтації школярів, платформа НІТ інвестує в обдарованих дітей 3-10-их класів та стартує з осінньою інтернет-олімпіадою, в якій учні будуть змагатися за сумарний призовий фонд 640 000 гривень!
Компанія “Навчання і Технології” спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, за сприяння Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради організовує Всеукраїнську онлайн-олімпіаду “Квести І Тести” для учнів 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-их класів.
Олімпіади відбудуться з наступних предметів:

  • 3,4-ий клас – олімпіада “Мультитест”: Мистецтво, Я досліджую світ, Логіко-математичний блок, Українська мова.
  • 5,6-ий клас – олімпіада “Мультитест”: Англійська мова, Природознавство, Мистецтво, Логіко-математичний блок.
  • 7-ий клас – олімпіада з Англійської мови.
    8-ий клас – олімпіада з Природничих дисциплін: Хімія, Фізика, Географія, Біологія.
  • 9-ий клас – олімпіада з Історії: Історія України та Всесвітня історія.
  • 10-ий клас – олімпіада з Української мови.

Вартість участі в олімпіаді – 99 грн.

Для реєстрації перейдіть за посиланням.
Олімпіада проходитиме у два етапи:
І онлайн- етап – 3 листопада 2023 року (пройти тестування можна в часовому проміжку між 9:00 та 22:00 год. за київським часом). За результатами І етапу олімпіади по 10 учасників з кожної паралелі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-их класів, які дали максимальну кількість правильних відповідей у найкоротший термін, будуть запрошені до участі в ІІ етапі.
ІІ етап проходитиме у місті Львів у святковій та безпечній атмосфері. Переглянути як відбувався ІІ етап лютневої та травневої олімпіади або інтерв’ю переможців можна тут.
Учасникам, які пройдуть в ІІ етап олімпіади, але мешкають не у Львівській області, по завершенню ІІ етапу буде компенсовано вартість доїзду у дві сторони, але не більше 1000 грн./учасника (сума буде компенсована згідно з документом за проїзд).

Переможці олімпіади кожної паралелі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-их класів отримають винагороду:

50 000 грн – І місце,
20 000 грн – ІІ місце,
10 000 грн – ІІІ місце.

Для участі в олімпіаді потрібно бути зареєстрованим на платформі НІТ “Навчання і Технології”:

КІТ Інструкція для зареєстрованих користувачів.docx.pdf

Якщо учень ще не зареєстрований у платформі, обов’язково ознайомтесь з інструкцією:

КІТ Інструкція для незареєстрованих користувачів .pdf

Також у системі розроблена реферальна програма для педагогів. Кожен вчитель, зареєструвавшись у платформі НІТ, має можливість запросити учнів до участі в олімпіадах за допомогою індивідуального коду та автоматично стати учасником розіграшу цінних призів від КІТ.

КІТ інструкція для вчителів.pdf

Детальнішу інформацію щодо олімпіади “Квести І Тести”, а також про застосування реферальної системи для вчителів, можна дізнатись на офіційному сайті nit.school та у соціальних мережах платформи https://www.facebook.com/nit.school.
Будемо раді розповсюдженню інформації про олімпіаду “Квести І Тести” серед учасників навчального процесу задля успішного та якісного розвитку освіти в Україні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *