Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн

25-27 жовтня 2023 року відбудеться Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.
Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – високопрофесійна платформа на вітчизняних теренах освіти для презентації досягнень, для обміну досвідом, професійного діалогу, представлення інноваційних технологій, творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, налагодження взаємодії для розвитку спільних проєктів і обміну ресурсами на шляху інтеграції до європейської освітньої та наукової спільноти, окреслення стратегічних завдань реформування сфери освіти.
У програмі виставки:
  • презентації інноваційних досягнень закладів освіти, обмін практикою впровадження сучасних педагогічних інновацій і рішень;
  • науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги в онлайн режимі з актуальних питань інноваційного розвитку освіти. Після проведення заходу доповідачам видається відповідний сертифікат.
  • нагородження переможців конкурсу на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» й конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторам конкурсних робіт.
 
З питань участі у виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в
Оргкомітет: Компанія «Виставковий Світ»
Тел.: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46
E-mail: [email protected], [email protected]
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *