Відбудеться вебінар “Стратегії психологічної підтримки для учнів і вчителів в освітньому процесі офлайн і онлайн”

Шановні колеги!

Нагадуємо Вам, що завтра, 16.05.23р., о 16.00 год відбудеться вебінар “Стратегії психологічної підтримки для учнів і вчителів в освітньому процесі офлайн і онлайн”.

 

– Участь безоплатна

– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з посиланням на конференцію Zoom (лист може потрапити у папку “Спам”)!

Актуальність: Питання психічного благополуччя учнів в умовах війни набуває все більшої актуальності. Війна впливає практично на всіх дітей України, всі вони отримують психологічну травму в тій чи іншій мірі. Хтось з учнів вимушено опинився за кордоном, вони часто продовжують онлайн навчання в школах України паралельно з відвідуванням шкіл інших країн. Хтось переїхав до інших регіонів і поміняв свої навчальні групи, опинились далеко від друзів. Хтось опинився в окупації, їх змушували навчатися за російськими програмами, піддавали психологічному терору. Навіть ті, хто продовжує жити в своїх домівках і навчатися в своїх школах, на жаль, втрачають своїх близьких – родичів або сусідів, отримують травмуючий інформаційний вплив від новин про бойові дії, руйнування, загибель українців.

Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:

1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).

2. Презентацію з матеріалами.

3. Відеозапис трансляції вебінару.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
 
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *