Вебінар “Лего–конструювання як розвиток математичних здібностей в дітей старшого дошкільного віку”

 

Шановні колеги!

09.05.23р. о 16.00 год відбудеться вебінар “Лего–конструювання як розвиток математичних здібностей в дітей старшого дошкільного віку”.

  • Участь безоплатна
  •  Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
 
Актуальнісь: Розвиток математичних здібностей дітей є однією із складних та цікавих проблем дошкільної освіти, оскільки основи успішності у подальшому освоєнні точних наук закладаються у дошкільному дитинстві. Ефективним засобом розвитку математичних здібностей у дошкільнят можна вважати конструювання. Конструювання інтенсивно розвивається у дошкільному віці завдяки потреби дитини на цьому виді діяльності. Конструювання виступає методом дослідження та орієнтації дитини на реальному світі. Саме в процесі конструювання можливий ефективний розвиток математичних здібностей дітей, оскільки в процесі конструювання присутні ігрове мотивування та сюрпризні моменти, що є актуальним для дошкільнят, оскільки гра є провідною діяльністю в цьому віковому періоді. Конструювання ґрунтується на дії, а у формуванні математичних здібностей провідним прийнято вважати практичний метод, сутність якого полягає в організації практичної діяльності дітей, спрямованої на засвоєння певних способів дій з предметами та їх замінниками (зображеннями, графічними моделями, моделями тощо).

Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:

1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).

2. Презентацію з матеріалами.

3. Відеозапис трансляції вебінару.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
 
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 
 
Графік вебінарів: http://www.airo.com.ua/vebinary/
 
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 

З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *