20.04.23р. о 16.00 год відбуде
– Участь безоплатна
Актуальність.
Реформування української освіти вимагає від учителів закладів загальної середньої освіти певних змін у процесі викладання свого предмету. Концепція Нової української школи визначає основні потреби сьогодення, а саме: “Потрібна система освіти, яка дозволить готувати кадри для інноваційної економіки та інформаційного суспільства”. Ця мета може бути досягнута, якщо вчитель буде виступати в ролі “педагога-організатора”: тобто замість передачі знань буде організатором пошукового процесу (коучем, тьютором, помічником)”. Саме такі педагоги можуть виконати замовлення суспільства: підготувати конкурентоспроможних випускників, які знайдуть своє місце на ринку праці.
Але маємо відмітити, що далеко не всі педагоги чітко розуміють, в чому особливість функцій учителя на сучасному етапі і як саме має трансформуватися роль вчителя, щоб в повній мірі задовольнити потреби учнівства. Курс “Нові професійні ролі і завдання вчителя в контексті НУШ” спрямований на те, щоб розширити теоретичні знання учасників тренінгу щодо ролі коуча, фасилітатора, тьютора в індивідуальній освітній траєкторії здобувачів освіти, та сформувати у педагогів компетентності, які дозволять використовувати сучасні освітні технології в практичній діяльності.
Детальніше про вебінар: https://www.airo.
Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:
1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.
- При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
- При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме 750 грн (-25 %)
- При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме 980 грн (-30 %)
-
При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме 1300 грн (-35 %)