VI Міжнародна програма підвищення кваліфікації педагогічних кадрів “Схід-Захід: Разом з Видатними Діячами Сучасності”

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, зокрема, Джеймса Камерона, Стівена Спілберга, Джефрі Кунса, Стівена Кінга, Джоанн Роулінг, Леді Гаги, Джулії Робертс, Джорджа Сороса, Мішель Обами, Хілларі Клінтон, Камали Харріс, Елона Маска, Джеффа Безоса, Рея Даліо, Еммануеля Макрона, Сергія Бріна і Ларрі Пейджа, Майка Тайсона, Крістофера Нолана, Джорджа Мартіна, Дєна Брауна, Меріл Стріп, Тома Круза, Марго Роббі, Річарда Бренсона, Кеті Перрі та багатьох інших. Вона дозволить увійти Вашому навчальному закладу в міжнародні освітні рейтинги, зокрема, Міжнародний Рейтинг Професійного Розвитку Шкіл та Коледжів, 2023 та Всесвітній Рейтинг Кращих Шкіл і Коледжів та їх Директорів, 2023. В них представлені найкращі навчальні заклади світу. Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Міжнародна Програма призначена для фізиків, математиків, IT-шників, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, мистецтвознавців, спортсменів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі.

Детальніше: Cпівробітництво | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

РЕЙТИНГ | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com). Доступ до Програми зберігається протягом 4 календарних місяців.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Вартість підписки для одного навчального закладу  складає 120 EUR/5000 грн. реєстраційного внеску, включно із ПДВ, а також вартість освітнього комплекту документів за Програмою, включно із сертифікатом, із розрахунку 500 гривень за одного учасника Програми. Вартість підписки включає в себе безоплатне проходження сертифікованої Міжнародної Програми для всього педагогічного колективу навчального закладу. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3 000 EUR для кожного навчального закладу. Іншими словами, в розрахунку за одного вчителя, в середньому 180 годин Міжнародної Програми та присвоєння кваліфікації “Міжнародного Вчителя”, яка дозволяє Вашим вчителям викладати за кордоном по закінченні Програми, обійдуться в 600 гривень за підписку з кожного вчителя. За наслідками проходження Програми буде виданий Міжнародний Сертифікат,що визнається МОН України, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту №EG/U/22-23/06/08  та проходження відповідної Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників в обсязі 180 годин або 6 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, які вимагаються МОН України, а також присвоєння кваліфікацій Міжнародного Вчителя/Викладача та Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО, що допоможе при визнанні кваліфікації та працевлаштуванні за кордоном.

Для оформлення підписки, керівник зацікавленого навчального закладу до 7 квітня 2023 року відправляє заявку на наш офіційний e-mail: [email protected]

Вона включає в себе:

*Офіційну назву навчального закладу.

*Місто і область

*Прізвище, Ім’я По-Батькові, керівника навчального закладу та Особи, відповідальної за співпрацю

*Їх e-mail та мобільні телефони

*Кількість педагогічних та науково-педагогічних працівників навчального закладу

*В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Підписка на Міжнародні  Програми!

*Після отримання заявки на адресу навчального закладу будуть виставлені платіжні реквізити для сплати реєстраційного внеску в розмірі еквівалентному 120 евро/ 5000 гривень.

*Навчальний заклад організовано подає списки тих, хто проходить Програму для отримання Міжнародних Сертифікатів та комплекту документів за Програмою.

*Після підтвердження оплати, навчальний заклад отримає доступ до закритого каналу, де буде розміщена Міжнародна Програма, а педагогічний колектив в зручному режимі може переглядати лекції та виступи наших спікерів.

*Початок Міжнародної Програми 7 квітня 2023 року. Завершення Програми та отримання Міжнародних Сертифікатів 25 – 27 травня 2023 року.

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович моб. (066)-84 -97 -595, [email protected]

Будь-ласка, проінформуйте про це Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну.

В 2023 році, навчальний заклад з Вашого міста може повноцінно увійти в міжнародний освітній простір та гідно представляти Україну у міжнародних освітніх рейтингах. Ми запрошуємо Вас до співпраці!

З щирою повагою та надією на плідну міжнародну співпрацю.

Генеральный директор

Проф. Мухаммед Аль Барадей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *