Вебінар “Особливості розвитку мовлення дітей з інтелектуальними порушеннями”

Шановні колеги!
Нагадуємо Вам, що сьогодні, 16.03.23р., о 16.00 год в Zoom та на Ютуб каналі відбудеться вебінар “Особливості розвитку мовлення дітей з інтелектуальними порушеннями”
– Участь безоплатна
– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку, Вам було надіслано на електронну пошту лист з покликанням на  участь у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
 
Також вебінар буде транслюватися у прямому ефірі на Ютуб каналі!
 
Актуальність
Сучасна освіта є відкритою і доступною для усіх. Інклюзивну практику реалізує близько 70% навчальних закладів України. Дітям з різними типами труднощів у навчанні забезпечено психолого-педагогічний супровід і корекційно-розвиткові послуги, індивідуалізацію освітньої траєкторії.
Побудова індивідуального освітнього маршруту для дітей з ООП потребує від педагогів відповідних адаптацій і модифікацій освітнього процесу.
Досліджуючи категорії дітей з ООП у закладах освіти, можемо стверджувати про значну кількість дітей з інтелектуальними освітніми труднощами.
Знання основних характеристик розвитку дітей з інтелектуальними порушеннями дасть змогу педагогам створити дієву індивідуальну програму розвитку, організувати відповідний освітній простір, зосередитись на потребах дитини. Розуміючи принципи корекційного впливу, педагоги орієнтуватимуться на зону найближчого розвитку з урахуванням можливостей дітей з інтелектуальними порушеннями.
І, саме тому, ми звертаємо увагу на особливості розвитку мовлення дітей з інтелектуальними порушеннями у контексті розуміння важливості вчителями і вихователями налагодження комунікації, вчителями-логопедами і вчителями-дефектологами – принципів побудови корекційно-розвиткового впливу.
Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:
1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.
Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 

Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 
 
Графік вебінарів: http://www.airo.com.ua/vebinary/
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 
 
З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *