Шановні колеги!
– Участь безоплатна
– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
Актуальність.
Внутрішньошкільний контроль є важливою функцією управління, яка встановлює відповідність фактичного ходу навчально-виховного процесу загальнодержавним вимогам і планам роботи навчального закладу.
Функція контролю тісно пов’язана з усіма функціями управлінського циклу. Особливо тісний її зв’язок з функцією аналізу, тому що інформація, отримана в результаті внутрішкільного контролю, стає предметом педагогічного аналізу. Контроль дає систематизовану інформацію про невідповідність мети отриманому результату, а аналіз цієї інформації виявляє причини та умови цих розбіжностей і відхилень.
Одним із варіантів організації окремих етапів  (напрямків) ВШК є застосування інструментів Google для проведення моніторингових досліджень, побудови аналітичних звітів, візуалізації проведених досліджень, опитувань та інш.
Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:
1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.
Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
 
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 

 
Графік вебінарів: http://www.airo.com.ua/vebinary/
 
 
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 
 
З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *