Вебінар “Психологічна профілактика насилля в сім’ї”

Шановні колеги!
07.02.23р. о 16.00 год відбудеться вебінар “Психологічна профілактика насилля в сім’ї”
– Участь безоплатна
– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
 
Актуальність: Актуальність програми зумовлена не лише у безпрецедентній кількості випадків такого насильства, але й у ставленні суспільства до цієї проблеми. Наприклад, за даними ООН, 29% українців впевнені, що жінка сама провокує насильство, коли, наприклад, яскраво одягається і таким чином «подає» певні сигнали потенційним зловмисникам. Крім того, більшість переконана, що жертвами насильства можуть стати лише жінки та діти – як найбільш вразливі категорії, фінансово залежні від домашнього тирана. Це відповідає дійсності, проте останнім часом фіксується все більше звернень і від чоловіків, які потерпають від різного роду насильства. 
Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:
1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.
Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 

Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
 
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)
Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 
 
Графік вебінарів: http://www.airo.com.ua/vebinary/
 
 
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 
 
З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *