Вебінар “Переваги ігор для дітей дошкільного віку”

Шановні колеги!

12.01.23р. о 16.00 год відбудеться вебінар “Переваги ігор для дітей дошкільного віку”.

– Участь безоплатна

– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
 
 
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!

Актуальність: Кажуть, що гра – справа рук дітей, і це правда. Гра — це те, як діти пізнають світ, себе та один одного. Це така ж частина здорового розвитку, як і споживання овочів, спільне читання книг і хороший нічний сон. Немає правильного чи неправильного способу гри. Це все, що завгодно: від просування руки в картопляне пюре до гри у відеоігри чи просто, погляду у вікно.

Виглядає гра по-різному в залежності від дня і дитини:

  • Іноді діти граються з друзями, а іноді самі.
  • Іноді вони можуть говорити вголос, а іноді мовчати подумки.
  • Іноді гра безладна або ризикована, а іноді — тиха та невимушена.

Дітям для гри не потрібні шикарні іграшки чи сертифікати. Їм потрібен час, простір і свобода, щоб досліджувати ідеї, які їх цікавлять. Як би це не виглядало, коли діти граються, вони вчаться.

Детальніше про вебінар: https://www.airo.com.ua/perevagi-igor-dlya-ditej-doshkilnogo-viku/

Після повної оплати заходу Вам буде надіслано:

1. Сертифікат про підвищення кваліфікації (3 год).

2. Презентацію з матеріалами.

3. Відеозапис трансляції вебінару.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.  
 
Особливі умови замовлення записів вебінарів (2020, 2021, 2022, 2023):
  • При замовленні 3-ох записів вебінарів, організаційний внесок становить 160 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 3-ох вебінарів коштуватиме 480 грн (-20 %)
  • При замовленні 5-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 150 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 5-ти вебінарів коштуватиме  750 грн (-25 %)
  • При замовленні 7-ми записів вебінарів, організаційний внесок становить 140 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 7-ми вебінарів коштуватиме  980 грн (-30 %)
  • При замовленні 10-ти записів вебінарів, організаційний внесок становить 130 грн за один вебінар та відповідно сертифікат до нього. Тобто, записи 10-ти вебінарів (30 год, кредит ЄКТС – 1) коштуватиме  1300 грн (-35 %)

Детальніше: http://www.airo.com.ua/osoblivi-umovi-zamovlennya-zapisiv-vebinariv/

Після кожного тематичного вебінару учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження десяти занять (вебінарів) за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. 
 
Графік вебінарів: http://www.airo.com.ua/vebinary/
 
 
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 

З найкращими побажаннями, оргкомітет «АІРо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *