Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Практичний семінар для вчителів історії, які викладають у 7-8 класах

29.11.22 відбувся практичний семінар для вчителів історії, які викладають у 7-8 класах за темою « Практичні  роботи  на уроках історії в 7-8 класах як дієвий засіб формування ключових та предметних компетентностей  учнів. Розробка рекомендацій з організації та проведення практичних робіт в оновлених програмах з історії».  Вчителі історії  Кучерук С.І. (МЛ «АДТ), Мороз А.А. (МЛ 41) та Смекаліна О.В.(консультант ЦПРПП, МЗОШ 54) представили свої варіанти практичних робіт за темами, розміщеними в оновлених програмах з історії.

Кучерук С.І. обрала тему практичної роботи «Виявити (за доступними візуальними і текстовими джерелами) свідчення впливу культур країн Центральної Європи на повсякденне життя і розвиток  мистецтв у Галицько-Волинському князівстві («державі Романовичів»), королівстві Руському» (7 клас).

Смекаліна О. В.  представила практичну роботу з теми «Порівняльна характеристика особистісних якостей, політичних позицій, військово-політичної (релігійної, культурної) діяльності Адама Кисіля, Івана Виговського, Івана Самойловича» (8 клас).

Мороз А.А. запропонувала практичну роботу з теми « Скласти порівняльно-хронологічну таблицю з назвами населених пунктів Півдня України, яким змінили найменування в результаті анексії Росії» (8 клас).

Вчителями  запропоновані прийоми та методи розвитку критичного мислення, сучасні технології , які можна використовувати під час проведення практичних занять  для роботи з історичними джерелами.

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні представлених проєктів проведення практичних робіт. Спілкування було творчим, компетентним та конструктивним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *