– Сертифікат про підвищення кваліфікації 3 годин/0,1 ЄКТС – 200 грн.
Якщо Ви вже подали заявку на участь, Вам було надіслано на електронну пошту лист з підтвердженням участі у вебінарі (лист може потрапити у папку “Спам”)!
Актуальність. Пошук нових форм і методів навчання в наш час – явище не тільки закономірне, але й необхідне. В умовах гуманізації освіти реальна теорія і технологія масового навчання повинна бути направлена на формування сильної особистості, здатної жити й працювати у світі, що безперервно зазнає змін, здатної сміливо розробляти власну стратегію поведінки, здійснювати моральний вибір і нести за нього відповідальність, – тобто такої особистості, яка спроможна саморозвиватися і самореалізуватися. Усе це ускладюється факторами економічної нестабільності, соціальної нерівності, трансформаційними подіями політичного життя, а також низькою психологічною грамотністю населення щодо емоційної саморегуляції поведінки та соціальної взаємодії. Виникає гостра необхідність у формуванні готовності суб’єктів освітнього простору визнавати та впроваджувати самозбережувальні технології, мета яких – отримати необхідні знання, уміння та навчитися використовувати отримані знання у повсякденному житті.