Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Кращі можливості цього червня в EdCamp Ukraine

Накрокближчедопереможного ранку, любі українці та українки!  
Два тижні, що ми з Вами не зустрічалися, промайнули, неначе блискавка. Та все ж це не завадило підготувати для Вас нову порцію можливостей. Ще по секрету скажемо, що їх було так багато, що навіть не помістилися в лист. Але про обіцянку пам`ятаємо — лише най-най! А щоб Ви все встигли й нічого не пропустили — тримайте лайфхак. Лише для нашого дорогого читацького кола розсилки ми підготували чудовий лист-нагадувальник. Завантажте його, далі можете роздрукувати, а потім заповнюйте всіма важливими справами на місяць. І, звичайно, не забувайте про можливості від EdCamp Ukraine! Гадаємо, Ви знайдете місце й для них😉
МОЖЛИВІСТЬ № 1 від EdCamp-академії
Підвищуємо кваліфікацію!
Представляємо до Вашої уваги п’ять програм, що розпочинаються в червні−липні. Усі вони пристосовані до умов воєнного стану та покликані стати корисними під час та після війни. Реєстрація вже відкрита!
МОЖЛИВІСТЬ № 2 від проєкту “Hallo”
Вчимо англійську мову!
Запрошуємо взяти участь у конкурсному доборі до двох пілотних груп: учительства та учнівства 13+. Хто ж проти вчити англійську безкоштовно? Якщо точно не Ви, то покваптеся. Стартують останні дні реєстрації! Приймаємо заявки до 23 червня.
МОЖЛИВІСТЬ № 3 від Малої EdCamp-академії
Онлайн-табір для дітей!
Гарантуйте дітям 2 тижні цікавих і корисних занять упродовж літніх канікул. Для випускниць і випускників ― експрес-підготовка до Національного мультипредметного тесту.  Проєктна діяльність у різних вікових групах з натхненними викладачками! Безпечний освітній простір, приємне спілкування і сюрпризи ― усе найкраще для наших дітей!
Нові три подкасти 🇺🇦
від Олександра Елькіна та експертного кола
Ми― в медіах
Нове та актуальне інтерв’ю від Олександра Елькіна. Там про те, як він застав звістку про початок повномасштабного вторгнення, про міцну й небайдужу спільноту вчительства, яка допомогла його родині, роботу під час війни та майбутні проєкти.
Ініціативи від партнерського кола
Безкоштовне навчання про те, як проводити зустрічі підтримки
Запрошуємо Вас попіклуватися про себе та зареєструватися на навчання «Час поговорити», щоб самим бути в ресурсі та підтримати близьких, рідних чи колег.
Від DisasterShock
Важливі посібники для вчительства
Ми щиро сподіваємося, що знання з цих посібників ніколи Вам не знадобляться, але в такі непрості часи їх варто мати на озброєнні!
Посібник «Як впоратися з емоційним стресом великого лиха»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *