Проводити уроки для тих шкіл, які не в змозі підтримувати дистанційне навчання власними силами, зголосились учителі з усього світу.
Про це повідомляє Освіторія медіа.
Директорів шкіл, у яких через бойові дії вчителі не можуть виходити онлайн і проводити уроки, запрошують подавати заявки для координації з українськими та зарубіжними вчителями-волонтерами.
Для цього необхідно заповнити форму для шкіл. У формі вкажіть, для якого класу, з якого предмета та для якої теми потрібен учитель. Якщо вчителі потрібні для різних класів, то заявку необхідно заповнювати для кожного класу окремо. Присутність представника школи на онлайн-занятті не є обов’язковою.
Учителів-волонтерів, які готові долучитися до онлайн-зустрічей з українським учнівством, запрошують заповнюватити цю форму. У ній обов’язково треба вказати, які предмети та в яких класах вони готові викладати.
Відповідно до сформованих запитів, координатор проєкту формуватиме пару “викладач – учнівська група” та допомагатиме в проведенні занять.
Ініціатива “Навчанню бути!” заснована МОН, Громадською спілкою “Освіторія”, Світовою Координаційною Виховно-Освітньою Радою (СКВОР) Світового Конгресу Українців та Національною Українською Освітньою Радою Конгресу Українців Канади.
Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта” запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно зʼявляються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні. Також продовжено набір в англомовний розмовний клуб.
Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.
Також дивіться:
- Щоби зберігати спокій, можете переглянути нашу ресурсну зустріч під час воєнного стану зі Світланою Ройз. На ній психологиня дала прості практики, які допоможуть зберігати ресурс. Тут текстова версія.
- Telegram-канал з аудіоказками для дітей і книжки у вільному доступі
- Цікаві завдання для учнів 1–4 класів щодня
- Щоденні психотерапевтичні зустрічі
- Як допомогти дітям впоратися з тривожністю під час воєнних дій
- Освітні платформи та дистанційні школи, які відкрили безплатний доступ для учнів.
- Маршрутні листи зі всіх предметів
- Як підтримати підлітка у кризовій ситуації
- Ігротерапія без іграшок – добірка від МОН
- ЮНІСЕФ і МОН запустили дитячий онлайн-садок
- Список безплатних ресурсів для вивчення англійської від Кембриджського університету
- Ще одна приватна школа відкрила безплатний доступ до онлайн-навчання
- Психотерапевтка пояснює, чому сльози корисні
- Підлітки та студентська молодь можуть отримати безплатні психологічні консультації
- Дитячі ігри для зняття напруження
- Доступ до сучасних підручників та інших матеріалів
- МАН запустила щоденні онлайн-уроки для учнів
Слава Україні!
Героям слава!
Переможемо!