Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Творча майстерня «Використання мобільних за стосунків при викладанні біології, для запровадження формувального оцінювання»

В рамка місячника цифрової грамотності та з метою створення належних умов для підвищення якості надання освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти у листопаді на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання творчої майстерні учителя біології, Кос’яненко Вікторії Володимирівни, на якому вона продемонструвала можливості Онлайн-платформи Classtime при викладанні біології. Карантинні обмеження та дистанційне навчання дали освітянам поштовх до впровадження цифрових інструментів в освіті. Онлайн-платформа Classtime є одним з найбільш ефективних інструментів. Її можна однаково ефективно використовувати як під час навчання у класі, так і при дистанційному навчанні. Classtime інтегрується з Google Classroom, це дає можливість здійснювати оцінювання, отримувати зворотний зв’язок, поєднуючи декілька інструментів для ефективної взаємодії з учнями. Є можливість імпортувати з Google Classroom запрошення на тестування чітко визначену групу учнів (лише під їхніми справжніми іменами). Можливості платформи великі, з її допомогою можна проводити лабораторні та практичні роботи, асинхронне викладення матеріалу з проміжним тестуванням.
Classtime постійно вдосконалюється і доповнюється новими функціями. Тут працює команда молодих тренерів, які проводять безкоштовні навчальні курси для вчителів. Вже неодноразово проводилися навчання в Академії Classtime, зараз є постійно діюча сертифікаційна програма, яка дозволяє у власному темпі отримати необхідні навички користування можливостями платформи.
Також у постійному доступі посібник з корисними інструкціями для користувачів платформи і електронна пошта для вирішення будь-яких питань
Команда Classtime не лише полегшує роботу вчителя, а й надихає до постійного вдосконалення, пошуку нових можливостей та шляхів осучаснення освітнього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *